Victor Frankenstein Türkçe Dublaj HD izle | 720p |
3
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

Victor Frankenstein Türkçe Dublaj HD izle |720p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy kullanılmadı.)
Loading...

2013 yılında vizyona giren Frankenstein ölümsüzlerin savaşı adlı filmden farklı olarak hikayeye daha perspektif şekilde yaklaşan yönetmen Paul McGuigan bu alanda başarılı olmuş gibi görünüyor. Çeşitli romanlara ve hikayelere de konu olan Victor Frankenstein Türkçe dublaj izle adlı filmin toplamda 3 ödül ve 5 ödül adaylığı bulunmaktadır.

Harry Potter tiplemesiyle birçok kişinin gönlünde taht kuran Daniel Radcliffe ve birçok ödüllü filmde boy gösteren Bronson Webb’i başrollerinde izleyeceğimiz Victor Frankenstein filmi ülkemizde 27 Kasım 2015 tarihinde görücüye çıktı. 6.1’lik bir puanın sahibi olan filmin çekimleri 2015 yılının başlarında Amerika Birleşik Devletlerinde tamamlandı. Oscarda kendi dalında 3 ödülün sahibi olan filmin konusu şu şekilde ilerliyor: Bir adamın gözünden bizlere aktarılacak olan filmde, Frankenstein’in nasıl Frankenstein olduğu gözler önüne seriliyor. Frankenstein efsanesi hakkında bilinmesi gereken tüm incelikler sizlere aktarılacak.

victor-frankenstein-turkce-dublaj

Kategori: 2015 Filmleri, Bilim Kurgu ve Fantastik, Dil Seçenekleri, Dram ve Polisiye, Gerilim - Korku, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler, Yıllara Göre

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)