Başlat – Ready Player One Türkçe Dublaj izle | HD |
3
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 3 hafta önce eklendi

Başlat – Ready Player One Türkçe Dublaj izle |HD|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Gelecek yüzyılda insan oğlu yaşadığı gezegeni tamamen tüketir. Tüm enerji kaynakları yok olmuş bir dünya’da yaşan az sayıdaki insan kendini sanal gerçeklik ile avutmaktadır. Bu dünya insanlar açısından o kadar benimsenmiştir ki, adeta gerçek bir olaymış gibi insanların zihninde yer edinmiştir. Her şeyin karmaşık olduğu bu dünyada Wade adındaki genç bir adamın aksiyon ve macera dolu hayat hikayesine odaklanıyoruz.

Yönetmenliğini birbirinden ünlü filmlerde imzası bulunan Steven Spielberg’in üstlendiği Başlat filminin senaryosu Zak Penn ve Ernest Cline tarafından kaleme alınmıştır. 30 Mart 2018 de Türkiye’de Türkçe dublaj lı olarak izleyicisi ile buluşan Ready Player One adındaki filmin imdb puanı ise muazzam düzeydedir.

Wade sıcaktan ve yoksulluktan o kadar bıkmıştır ki, sanal dünyanın en popüler oyunlarından olan Hazine avın’da kendisine yer aramaktadır. Bir süre sonra genç adam büyük seviyeler atlayarak diğer kullanıcıların hedefi haline gelecektir. Sanal alemde geçen kedi fare oyununun kazananı asla belli değildir. Burada şartlar eşittir. Zekanın ve çabukluğun belirleyici olacağı bu oyun insanların gerçek hayatlarını etkileyebilecek düzeydedir. Başlat ”Ready Player One” filminin oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Simon Pegg ve Tye Sheridan gibi isimler öne çıkıyor.

IMDB Puanı:

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

Senaryo: ,

Kategori: 2018 Filmleri, Bilim Kurgu ve Fantastik, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)