Cingöz Recai 2017 Yerli Film izle | 1080p |
134
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Cingöz Recai 2017 Yerli Film izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 2,45 out of 5)
Loading...

13 Ekim 2017 vizyon tarihli bir macera ve polisiye film olan Cingöz Recai adlı yerli yapım, Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer vr Meryem Uzerli gibi ünlü yıldızların başrolü paylaştıkları destansı bir macerayı anlatıyor.

Cingöz Recai alelade bir hırsız değildir. O asla yalan söylemez, ahlaklıdır. Sadece hak ettiğini düşündüğü zenginlerden çalar, hem de çok değerli şeyler çalar. Cingöz Recai (Kenan İmirzalıoğlu) yeni işler için geri döndüğünde Başkomiser Mehmet Rıza (Haluk Bilginer) alarma geçmiştir. Bu kez planlarında sadece Türkiye değil, başka ülkeler de vardır. Yakışıklı ve zeki hırsızı durdurmak hiç de kolay olmayacaktır.

IMDB Puanı:

Yapım:

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

Senaryo:

Kategori: 2017 Yerli Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (9)
 1. Cemil

  Yok böyle birşey o kadar çok uç noktalar var ki kimlere nerelerde dokunmuşlar Resmen meydan okuma Gurur duydum cidden defalarca izlemek lazım sanırım….. Okuyan kimse belki sende içindesindir kim bilir…

 2. oflaz40

  berbat ötesi ilk defa kenanın bu kadar kötü bir filmde rol aldığını gördüm ayhan ışık ın filmini izleyin o daha güzeldi

 3. FİLM VE IMDB UZMANI

  KENAN İMİRZALIOĞLU,FİLMİN İYİ OLMADIĞINI KENDİ DE KABUL EDİYORDU.AYNEN DE ÖYLE OLMUŞ.MÜZİK BERBAT.SENARYO,KİTABIN ASLIYLA ALAKASI BİLE YOK.CİNGÖZ RECAİ ROMANA GÖRE BİR DEFA NE YAPARSA TEK BAŞINA YAPARDI,EKİBİ FALAN YOKTU.ROLLER,OYUNCULUK,SÜRÜKLEYİCİLİK SIFIR BİLE DEĞİL!
  HIRSIZLIKLARIN,OLAYLARIN GEÇTİĞİ MEKANLARI BUGÜNE UYARLAMAYA ÇALIŞARAK BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞMIŞLAR;ORADA DA CAHİL CÜHELA BECERİKSİZ KOPYA İŞLER ÇIKARMIŞLAR.ELEKTRONİK-BİLİŞİM NAMINA YAPILAN GÖSTERMELİK,SOKMA AKIL İŞLERDEN BELLİ…
  SONUÇTA ROMANIN DA,CİNGÖZ EFSANESİNİN DE İÇİNE ETMİŞLER…BUNLARDAN ÇIKACAK ŞEY DE ANCAK BU KADAR OLURDU…TÜRK FİLM YAPIMI PİYASASI OLARAK SİZ EN İYİSİ TÜRK FİLMİ DİYE RECEP İVEDİKLERE FELAN TALİME DEVAM EDİN.
  IMDB= 4.3(0.3 DE YERLİ DİYE HADİ BENDEN OLSUN!)