007 James Bond Spectre Türkçe Dublaj izle | 720p |
4
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.


Spectre James Bond’un Bilinen Son versiyonudur. 2015 Yapımı olan filmin baş rolünde yine Daniel Craig bulunmaktadır. Bu filmde Daniel Craig’e ödüllü yıldız Monica Bellucci eşlik etmektedir. 007 James Bond Filmini 1080 kalitede izleyebilir ve sosyal ortamda paylaşabilirsiniz. Gizli görev adamı bond yine karmaşık bir göreve gönderilir. Kısa bir çalışmanın ardından sırlar bir bir çözülmeye başlayacaktır. Önceki serilere göre bu bölümden görsel efektlerin biraz daha fazla kullanıldığını söyleyebiliriz. Senaryosunu John Logan, Neal Purvis, Robert Wade gibi isimlerin yazdığı spectre adlı film sitemizde Türkçe dublajlı olarak sizlere sunulmuştur. Yeni sürümler yayımlandıkça bu başlık altından güncelleme yapılacaktır. Geçmişten gelen gizemli bir mesaj ajanımızı roma ve Mexico City’ye sürükler. Burada azılı bir suçlunun dul karısı ile tanışan Bond Spectre adında gizli bir oluşumdan haberdar olur ve macera başlar.

Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

007 James Bond Spectre Türkçe Dublaj izle |720p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy kullanılmadı.)
Loading...

Hikayede Bond geçmişten gelen gizemli bir mesajın şifrelerini çöze bilmek için harekete geçer. Aşama aşama ilerledikçe Spectre adında gizli bir örgütün izine rastlar. Bu örgütün içine sızabilmesi için MI6 Desteğine ihtiyaç duymaktadır. Fakat Londra Bond'un karakterini sorgulamaya başlamıştır ve destek vermekten çekinir. Bunu üzerine eldeki imkanları kullanmaya karar veren kahramanımız sırları deşifre ettikçe sonucun kendisi ile bir bağının olduğunu anlayacaktır. Ülkemizde yakın zamanda gösterime giren film sitemize Dublajlı olarak eklenmiştir.

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Kategori: 2015 Filmleri, Aksiyon, Dil Seçenekleri, HD Film izle, Macera, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler, Yıllara Göre

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (20)
  1. Zulfuqar

    Film guzel. Fazla sayda donmalar oluyor.seslerde gidis gelisler oluyor. Sitenizi gelistire bilirsiniz bence. Daha iyi ola bilecek bi site. Simdilik sizde fil izlemiyorum. Gelistirin kendinizi